> Natječaji
Aktualni natječaji

Postupak procjene i vrednovanje kandidata prijavljenih na predmetni natječaj

Autor: Goran Maksimović, 7. 11. 2023.

SREDNJAŠKOLA DALJ

DALJ, BRAĆE RADIĆA 7

Klasa:602-03/23-01/101

Urbroj:2158/55-23-101

DALJ, 06. 11. 2023.

Na temelju Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Srednjoj školi Dalj, Dalj (dalje: Škola) u natječajnom postupku za zapošljavanje na radno mjesto:

• Nastavnik/ca geografije, na neodređeno, nepuno radno vrijeme, nastava na jeziku i pismu srpske nacionalne manjine
  • Nastavnik/ca kuharstva, neodređeno, nepuno radno vrijeme
  • Nastavnik/ca geografije, neodređeno, nepuno radno vrijeme
  • Nastavnik/ca turističke geografije, neodređeno, nepuno radno vrijeme
  • Nastavnik/ca ugostiteljskog posluživanja, neodređeno, nepuno radno vrijeme
  • Nastavnik/ca engleskog jezika, neodređeno, nepuno radno vrijeme
  • Nastavnik/ca motori i traktori, neodređeno, nepuno radno vrijeme
  • Nastavnik/ca poljoprivredna tehnika u biljnoj proizvodnji, neodređeno, nepuno radno vrijeme,

(objava 24. listopada 2023. godine),

Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata upućuje slijedeću

OBVAVIJEST

Postupak procjene i vrednovanje kandidata prijavljenih na predmetni natječaj biti će u srijedu 15.  studenog 2023. godine s početkom u 11,00 sati, u Knjižnici SŠ Dalj.

Kandidati koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja biti će pozvani na razgovor pred Povjerenstvom putem mrežne stranice Škole www.ss-dalj.skole.hr .

Osobe koje ne ispunjavaju formalne uvjete ili nisu podnijele pravovremene i uredne prijave na natječaj, ne smatraju se kandidatima predmetnog natječaja.

Za kandidata koji ne pristupi razgovoru, smatrat će se da je povukao prijavu na javni natječaj te se njegova prijava neće uzimati u obzir u daljnjem postupku.

Razgovoru može pristupiti kandidat koji dođe u zakazano vrijeme.

Povjerenstvo će kroz razgovor utvrđivati interese, profesionalne ciljeve, motivaciju kandidata za rad u školi i okvirno poznavanje predmetnog radnog mjesta.

Previđeno trajanje razgovora je 15 minuta po kandidatu.

Nakon provedenog razgovora, Povjerenstvo će utvrditi Rang listu kandidata, o čemu će kandidati biti pravovremeno obaviješteni.

Povjerenstvo će sastaviti konačno izvješće o provedenom postupku. Uz izvješće se prilaže bodovna lista svih članova Povjerenstva i rang lista kandidata prema ukupnom broju bodova ostvarenih na razgovoru.

Ravnatelj Škole će od Školskog odbora zatražiti prethodnu suglasnost za zasnivanje radnog odnosa s kandidatom koji ostvari najveći broj bodova.

Obavijest o izboru kandidata javnog natječaja će biti objavljena na mrežnoj stranici Škole www.ss-dalj.skole.hr

“.

POVJERENSTVO ZA PROCJENU I VREDNOVANJE KANDIDATA